Zwykle najlepiej po prostu porozmawiać, jesteśmy do Twojej dyspozycji: +48 505-366-549

Czym się zajmujemy?

W naszym Studiu prowadzimy treningi personalne, układamy plany treningowe, a także motywujemy i wspieramy Cię w osiąganiu swoich celów i stawaniu się lepszym z dnia na dzień.

Jak wygląda trening personalny w Studiu Hart Pro?

Trening personalny to 50-70min pracy nad Twoim celem treningowym, oczywiście przy stałym wsparciu Trenera Prowadzącego, a wszystko w miłej, kameralnej atmosferze. Scenariusz każdego treningu określa wcześniej przygotowany, dopasowany do Twoich możliwości i celu Plan Treningowy.

W jakich godzinach prowadzimy treningi?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od Poniedziałku do Soboty w godzinach 6:00-22:00 (po wcześniejszej rezerwacji terminu).

W jakich rodzajach treningu się specjalizujemy?

Nasze specjalizacje podobnie jak nasza kadra, są szerokie. Doskonale wiemy jak pomóc Ci zredukować tkankę tłuszczową, zbudować masę mięśniową, wysmuklić Twoją sylwetkę, a także sprawić by Twój układ ruchu był silniejszy, sprawniejszy i bardziej mobilny:

Trening funkcjonalny, Trening siłowy, Trening Kobiet, Mobility & Stretching, Cross Trening, Trening ogólnorozwojowy, Gimnastyka Sportowa, Street Workout (Kalistenika),

Jak rozpoczynamy współpracę?

Pierwszy ruch pozostawiamy tutaj Tobie, zapisz się na niezobowiązującą konsultację wstępną, na której rozwiejesz wszystkie swoje wątpliwości. Po konsultacji będziesz całkowicie gotowy do rozpoczęcia treningów.

Jak wygląda konsultacja wstępna?

Po rezerwacji terminu konsultacji, a następnie przekroczeniu progu drzwi naszego studia, Trener zaprosi Cię na swobodną rozmowę na której powiesz co chciałbyś osiągnąć i jakie masz oczekiwania wobec współpracy z nami. Następnie Trener zada Ci kilka pytań dotyczących Ciebie, Twojej codziennej aktywności i tego w jaki sposób chciałbyś trenować. Po krótkiej rozmowie wykonasz kilka ćwiczeń o niskiej intensywności, zostanie także przeprowadzona analiza biomechaniczna oraz pomiary ciała. Na podstawie zgromadzonych informacji Trener zaproponuje najbardziej efektywny sposób realizacji określonych przez Ciebie celów .

Nigdy nie trenowałem, czy to jest dla mnie?

Tak, oczywiście, Trening to jeden z najlepszych sposobów na poprawę samopoczucia, zdrowia i pewności siebie. U nas Trener prowadzący poprowadzi Cię krok po kroku do obranego celu, niezależnie od tego na jakim jesteś poziomie zaawansowania.

Czy mogę kupić program lub pakiet treningowy po konsultacji?

Oczywiście, nasz Trener doradzi, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza.

Na czym polega trening dla dwóch osób?

U nas możesz przyjść na trening z mężem, koleżanką czy tatą. W takiej sytuacji cena za osobę jest znacznie niższa, a każdy z Was realizuje swój indywidualny plan treningowy pod opieką tego samego trenera w tym samym czasie.

Czy mamy szatnie i łazienkę z prysznicem?

Oczywiście, możemy dodać że jest tam czysto i przyjemnie.

Czy mogę kupić plan treningowy i realizować go poza Hart Pro

Tak, po konsultacji wstępnej Trener stworzy najbardziej odpowiedni dla Ciebie plan treningowy, uwzględniający częstotliwość treningów oraz Twoje preferencje indywidualne. 

Czy mogę zapłacić kartą na miejscu?

Tak, oczywiście, akceptujemy wszystkie formy płatności.

Jak często powinienem trenować?

Każda aktywność jest bardzo korzystna, Trener podczas konsultacji podpowie jaka ilość treningów w tygodniu będzie dla Ciebie najbardziej optymalna.